Główna Galeria Newsy Linki Kontakt
 

20 lutego 2010 r.
Dodałem nowy poddział w Koncertach - Inne, gdzie zamieszczone są fotki z różnych koncertów oraz nowe zdjęcia w dziale Krajobrazy. Oczywiście zapraszam do obejrzenia wszystkich zdjęć.

8 lutego 2009 r.

Dodałem nowy dział - Koncerty. Na razie zespoły Armia, Akurat, Indios Bravos i Farben Lehre. Wkrótce następne.

11 stycznia 2009 r.
Kolejne portrety z sesji w Studio GAFA.

13 października 2008 r.
Trzy nowe portrety z ostatniej sesji w Studio GAFA. Zapraszam także na www.viscreatio.gniezno.pl (Link zaktualizowany).

15 sierpnia 2008 r.
Dodałem nową panoramę oraz kolejne fotki w dziale "Krajobrazy".

24 stycznia 2008 r.
Tym razem nowe zdjęcia w kategoriach "Panoramy", "Krajobrazy" oraz "Inne". Zapraszam.

15 stycznia 2008 r.
Po dłuższej przerwie kolejna aktualizacja strony. Tym razem dodałem nową kategorię "Krajobrazy". Serdecznie zapraszam. W zanadrzu jeszcze kilka fotek z szuflady, w tym dwie panoramy, ale to wkrótce.

3 grudnia 2007 r.

Usunąłem przyciski nawigacyjne w zdjęciach, bo i tak nie spełniały swojego zadania. Teraz każde zdjęcie otwiera się osobno. Poza tym dodałem kilka zdjęć i zaktualizowałem nie działające linki.

1 grudnia 2007 r.
Wreszcie znalazłem trochę więcej czasu na uruchomienie galerii moich zdjęć. Poprzednia niestety została uszkodzona z powodu awarii serwera. Ale może to i dobrze. Zmotywowało mnie to do wykonania nowego layoutu, a także zastosowanie nowego sposobu wyświetlania zdjęć. Czy się podoba ? Czekam na komentarze. Galeria jest jeszcze w trakcie rozbudowy o nowe kategorie. Będę starał się w miarę możliwości dodawać także nowe zdjęcia. Chętnie usłyszę komentarze na temat każdego z nich, jednakże w tej wersji strony nie będzie możliwości dodawania Waszych ocen pod zdjęciem. Dlatego wszelkie uwagi proszę przesyłać e-mailem lub na gg.

 

 

Copyright Remigiusz Kosmala